Weidmuller WDK verbindingsrijgklem 0,5-1,5MM² eendr. 1,5MM² meerdr. blauw - 1754180000
Artikelnummer: 22377491 | Fabrikantnummer: 1754180000 | EAN: 4032248020768
Omschrijving
Multi-tier modular terminal, Screw connection, blue, 1.5 mm², 400 V, N
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1754180000. Het EAN nummer is 4032248020768. Het interne artikelnummer is 22377491.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail 15 mm |
| Breedte | 3.5 mm |
| Diepte | 37.5 mm |
| Hoogte | 46.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller WDK verbindingsrijgklem 0,5-1,5MM² eendr. 1,5MM² meerdr. blauw
Artikelnummer: 22377491
Fabrikantnummer: 1754180000