Weidmuller WM Cable Coding system, yellow, conductor O.D.:1 - 2 MM, without, polyest - 2006090000
Artikelnummer: 23666036 | Fabrikantnummer: 2006090000 | EAN: 4050118390476
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Cable coding system, yellow, Conductor O.D.:1 - 2 mm, without, Polyest
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2006090000. Het EAN nummer is 4050118390476. Het interne artikelnummer is 23666036.
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
WM
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Opdruk | Geen |
| Met tekstveld | Ja |
| Lengte | 32 mm |
| Breedte | 3.5 mm |
| Aderdiameter | 0.5 - 0.75 mm |
| Kabeldiameter | 1 - 2 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Model | Etiket |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller WM Cable Coding system, yellow, conductor O.D.:1 - 2 MM, without, polyest
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller WM Cable Coding system, yellow, conductor O.D.:1 - 2 MM, without, polyest
Artikelnummer: 23666036
Fabrikantnummer: 2006090000