Weidmuller W-serie aardrijgklem 2,5-35MM groen/geel - 1717740000
Artikelnummer: 11037787 | Fabrikantnummer: 1717740000 | EAN: 4008190351854
Omschrijving
Weidmüller WPE aardrijgklem, groen/geel, (bxdxh) 50.5x16x66mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 2.5 - 16mm², DIN-rail 35mm, aderdoorsnede extra soepel 2.5 - 35mm², aderdoorsnede massieve draad 2.5 - 16mm², aansluitbare geleiderdoorsnede meer 2.5 - 50mm²,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1717740000. Het EAN nummer is 4008190351854. Het interne artikelnummer is 11037787.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 66 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| PEN-functie mogelijk | Ja |
| Diepte | 50.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 2.5 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 2.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 2.5 - 50 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller W-serie aardrijgklem 2,5-35MM groen/geel
Artikelnummer: 11037787
Fabrikantnummer: 1717740000