Weidmuller Verbindingsrijgklem beige - 1698171001
Artikelnummer: 22377249 | Fabrikantnummer: 1698171001 | EAN: 4008190891435
Omschrijving
Multi-tier PE terminal, Tension-clamp connection, dark beige, 1.5 mm²,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1698171001. Het EAN nummer is 4008190891435. Het interne artikelnummer is 22377249.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z-series
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Overig |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Hoogte | 89.5 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 4 |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.13 - 1.5 mm² |
| Breedte | 5.1 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.13 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.13 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.13 - 1.5 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product