Weidmuller Z terminal with tension spring conn Feed-Through terminal block, tension-clamp connection, orange, 2.5 MM² - 1704710000
Artikelnummer: 26636102 | Fabrikantnummer: 1704710000 | EAN: 4008190948504
Het productnummer van de fabrikant is 1704710000. Het EAN nummer is 4008190948504. Het interne artikelnummer is 26636102.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z terminal with tension spring conn
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Breedte | 10.2 mm |
| Kleur | Oranje |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Diepte | 24 mm |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 33.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.13 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.13 - 2.5 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.13 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.13 - 1.5 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1635000000 ne
Artikelnummer: 12179095
Fabrikantnummer: 1635000000
Weidmuller Zap zdub sluitplaat
Artikelnummer: 11773912
Fabrikantnummer: 1704750000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831996
Fabrikantnummer: 1677120000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1792000000 ne
Artikelnummer: 20832013
Fabrikantnummer: 1792000000
Weidmuller Codering rijgklem 1610000000 ne
Artikelnummer: 20832056
Fabrikantnummer: 1610000000
Weidmuller Z-series partition plate
Artikelnummer: 12852247
Fabrikantnummer: 1704340000
Weidmuller WS codering rijgklem 1773531687 ne
Artikelnummer: 22377570
Fabrikantnummer: 1773531687
Weidmuller WS codering rijgklem 1854090000 ne
Artikelnummer: 22378033
Fabrikantnummer: 1854090000
Weidmuller Partition plate (terminal) mounting block 33.2 MMX23.8 MM dark be
Artikelnummer: 22377265
Fabrikantnummer: 1704740000
Weidmuller Zap zdub BL end plate (terminal) end plate 33 MMX5 MM blue
Artikelnummer: 22377266
Fabrikantnummer: 1704760000
Weidmuller End plate (terminals) 33 MMX5 MM orange
Artikelnummer: 22377267
Fabrikantnummer: 1704770000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636102
Fabrikantnummer: 1704710000