Wera GERDSCHTS 5136538001 - 05136538001
Artikelnummer: 24162525 | Fabrikantnummer: 05136538001 | EAN: 4013288226686
Omschrijving
9475, 232 x 49 x 150 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05136538001. Het EAN nummer is 4013288226686. Het interne artikelnummer is 24162525.
Aanvullende informatie
Robuust, vormvast materiaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Gereedschapskist/-tas
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
9475 stoffen etui 8100 SB All-In Zy
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 232 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Met slot | Nee |
| Materiaal | Stof |
| Diepte | 49 mm |
| Signaalrood | Nee |
| Met schouderriem | Nee |
| Hangslotbeugel | Nee |
| Met vakscheider | Ja |
| Met schuim | Nee |
| Uitneembaar vak | Nee |
| Met telescoop handvat | Nee |
| Rolbaar | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Tas |
| Inhoud | l |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product