Wera 160 i VDE geïsoleerde Sleuf Schroev 160 I vde geïsoleerde sleuf schroevendraaier, 0.4 X 2.5 X 80 MM - 05006100001
Artikelnummer: 23325859 | Fabrikantnummer: 05006100001 | EAN: 4013288027221
Het productnummer van de fabrikant is 05006100001. Het EAN nummer is 4013288027221. Het interne artikelnummer is 23325859.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
160 i VDE geïsoleerde Sleuf Schroev
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.4 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Gewicht | 26 g |
| Klingdiameter | 2.5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 2.5 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera KRAFTFORM XXL TX 12DLG
Artikelnummer: 21339124
Fabrikantnummer: 05051011001
Wera GERDSCHST KRF XXL3 11DL
Artikelnummer: 23251096
Fabrikantnummer: 05347106001
Wera GERDSCHST KRF XXL 12DL
Artikelnummer: 23250936
Fabrikantnummer: 05051010001
Wera GERDSCHST KR 2GO 100 11DL
Artikelnummer: 23250850
Fabrikantnummer: 05004310001
Wera 160 i/7 Schroevendraaierset Kraftfo 160 I/7 rack, 7-delig
Artikelnummer: 23325872
Fabrikantnummer: 05006147001
Wera 160 i/165 i/7 Schroevendraaierset K 160 I/165 I/7 rack, 7-delig
Artikelnummer: 23325874
Fabrikantnummer: 05006148001
Wera 160 i/162 i/167 i/9 Schroevendraaie 160 I/162 I/167 I/9, 9-delig
Artikelnummer: 23327464
Fabrikantnummer: 05133355001
Wera 160 i SB VDE geïsoleerde Sleuf Schr 160 I SB vde geïsoleerde sleuf schroevendraaier, 0.4 X 2.5 X 80 MM
Artikelnummer: 23327241
Fabrikantnummer: 05100000001
Artikelnummer: 23325859
Fabrikantnummer: 05006100001