Wera 160 i VDE geïsoleerde Sleuf Schroev 160 I vde geïsoleerde sleuf schroevendraaier, 1.2 X 8 X 175 MM - 05006130001
Artikelnummer: 23325868 | Fabrikantnummer: 05006130001 | EAN: 4013288027283
Het productnummer van de fabrikant is 05006130001. Het EAN nummer is 4013288027283. Het interne artikelnummer is 23325868.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
160 i VDE geïsoleerde Sleuf Schroev
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 1.2 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Klinglengte | 175 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Klingdiameter | 8 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 8 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Gewicht | 138.4 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Artikelnummer: 23325868
Fabrikantnummer: 05006130001