Wera SLFSCHRFDR160 0.8X4.0X100 - 05006441001
Artikelnummer: 21240422 | Fabrikantnummer: 05006441001 | EAN: 4013288160102
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera sleufschroevendraaier recht, klinglengte 100mm, totale lengte 198mm, geïsoleerd, geïsoleerd 1000 V, bledbreedte 4mm, greepuitvoering 2-componenten, bleddikte 0.8mm, precisie-uitvoering, greep kunststof, klingdiameter 4mm, gewicht 52g, uitvoering schacht rond,
Het productnummer van de fabrikant is 05006441001. Het EAN nummer is 4013288160102. Het interne artikelnummer is 21240422.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven en veerklemmen Kling: Gereduceerde klingdiameter met geïntegreerde beschermisolatie, zo kunnen diepliggende schroef- en veerelementen worden bereikt en bediend, Geïsoleerd, individueel getest conform IEC 60900 Uitvoering: Conisch
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
160 iS VDE geïsoleerde sleuf schroe
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Gewicht | 52 g |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 4 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Gebruineerd |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera SLFSCHRFDR160 0.8X4.0X100
Wera 160 IS/7 SCHRFDR SET 100
Wera 160 IS/7 SCHRFDR SET 100
Wera 160 IS/7 SCHRFDR SET 100
Artikelnummer: 21339177
Fabrikantnummer: 05006480001
Huidige product