Wera 160 iSS VDE geïsoleerde Sleuf Schro 160 Iss, 0.8 X 4 X 100 MM - 05020129001
Artikelnummer: 23325994 | Fabrikantnummer: 05020129001 | EAN: 4013288179548
Het productnummer van de fabrikant is 05020129001. Het EAN nummer is 4013288179548. Het interne artikelnummer is 23325994.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
160 iSS VDE geïsoleerde Sleuf Schro
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 4 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Gebruineerd |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Gewicht | 35.2 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera SCHRFDRAAIERSET 160 ISS/7
Artikelnummer: 22710668
Fabrikantnummer: 05135961001
Artikelnummer: 23325994
Fabrikantnummer: 05020129001