Wera 162 i PH SB VDE geïsoleerde Phillip 162 I PH SB vde geïsoleerde phillips schroevendraaier, PH 1 X 80 MM - 05100011001
Artikelnummer: 23327248 | Fabrikantnummer: 05100011001 | EAN: 4013288181442
Het productnummer van de fabrikant is 05100011001. Het EAN nummer is 4013288181442. Het interne artikelnummer is 23327248.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
162 i PH SB VDE geïsoleerde Phillip
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Gewicht | 65 g |
| Totale lengte | 178 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Grootte | 1 |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 162 i PH VDE geïsoleerde Phillips S 162 I PH vde geïsoleerde phillips schroevendraaier, PH 1 X 80 MM
Artikelnummer: 23325876
Fabrikantnummer: 05006152001
Artikelnummer: 23327248
Fabrikantnummer: 05100011001