Wera KRSKPSCHRFDR 162PH/S2X100 - 05006456001
Artikelnummer: 21240538 | Fabrikantnummer: 05006456001 | EAN: 4013288160225
Omschrijving
Wera kruiskopschroevendraaier recht, klinglengte 100mm, aandraaivoorziening plusMinus, totale lengte 205mm, geïsoleerd, geïsoleerd 1000 V, grootte 2, greepuitvoering 2-componenten, precisie-uitvoering, VDE getest, greep overig, kling overig, oppervlaktebescherming kling overig, met afrolbeveiliging,
Het productnummer van de fabrikant is 05006456001. Het EAN nummer is 4013288160225. Het interne artikelnummer is 21240538.
Aanvullende informatie
Toepassing: PlusMinus-schroeven - Phillips/Sleuf Kling: Gereduceerde klingdiameter met geïntegreerde beschermisolatie , zo kunnen diepliggende schroef- en veerelementen worden bereikt en bediend, geïsoleerd, individueel getest conform IEC 60900 Uitvoering:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
162 iS PH/S VDE geïsoleerde Schroev
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Aandraaivoorziening | PlusMinus |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Grootte | 2 |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Gewicht | 84.9 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Huidige product