Wera DOPSCHR DR 13.0X125 - 05005340001
Artikelnummer: 21239965 | Fabrikantnummer: 05005340001 | EAN: 4013288032560
Het productnummer van de fabrikant is 05005340001. Het EAN nummer is 4013288032560. Het interne artikelnummer is 21239965.
| Klasse |
Dopsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
190I VDE geïsoleerde Dopschroevendr
Toon alle producten in deze serie |
| Flexibel | Nee |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Mesvorm | Rond |
| Magnetisch | Nee |
| Klinglengte | 125 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Kopbreedte | 21 mm |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Model | Handvat |
| Categorieën | Gereedschap |