Wera DOPSCHR DR 8.0X125 - 05005315001
Artikelnummer: 21239955 | Fabrikantnummer: 05005315001 | EAN: 4013288032515
Omschrijving
Wera dopschroevendraaier handvat, sleutelwijdte 8mm, geschikt voor zeskantbouten, VDE getest, geïsoleerd 1000 V, klinglengte 125mm, kopbreedte 15mm, greep kunststof, met afrolbeveiliging, sleuteldiepte 25mm, totale lengte 230mm, mesvorm rond
Het productnummer van de fabrikant is 05005315001. Het EAN nummer is 4013288032515. Het interne artikelnummer is 21239955.
Aanvullende informatie
Toepassing: Buitenzeskant-schroeven Kling: Geïsoleerd, individueel getest conform IEC 60900 Uitvoering: Gefosfateerd Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Dopsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
190I VDE geïsoleerde Dopschroevendr
Toon alle producten in deze serie |
| Flexibel | Nee |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Mesvorm | Rond |
| Magnetisch | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Klinglengte | 125 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Kopbreedte | 15 mm |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Model | Handvat |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product