Wera KRUISKOPS PH1X80MM - 05118024001
Artikelnummer: 23327387 | Fabrikantnummer: 05118024001 | EAN: 4013288031983
Het productnummer van de fabrikant is 05118024001. Het EAN nummer is 4013288031983. Het interne artikelnummer is 23327387.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
2050 PH Kraftform Micro Phillips Sc
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Totale lengte | 177 mm |
| Grootte | 1 |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Kap draaibaar | Ja |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Gewicht | 20.05 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 2035/6 B Micro schroevendraaierset 2035/6 B micro schroevendraaierset + houder, 6-delig
Artikelnummer: 23327445
Fabrikantnummer: 05118152001