Wera 2052 Kraftform Micro Binnenzeskant- 2052 Kraftform micro binnenzeskant-kogelkop schroevendraaier, 2x60 MM - 05118092001
Artikelnummer: 23327419 | Fabrikantnummer: 05118092001 | EAN: 4013288032003
Het productnummer van de fabrikant is 05118092001. Het EAN nummer is 4013288032003. Het interne artikelnummer is 23327419.
| Klasse |
Binnenzeskantschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
2052 Kraftform Micro Binnenzeskant-
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Totale lengte | 157 mm |
| Sleutelwijdte | 2 mm |
| Klinglengte | 60 mm |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Met kogelkop | Ja |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 2052/6 Micro schroevendraaierset + 2052/6 micro schroevendraaierset + houder, 6-delig
Artikelnummer: 23327446
Fabrikantnummer: 05118156001
Artikelnummer: 23327419
Fabrikantnummer: 05118092001