Wera 3165 i PZ VDE Pozidriv Schroevendra 3165 I PZ vde pozidriv schroevendraaier, RVS, PZ 2 X 100 MM - 05022741001
Artikelnummer: 23326138 | Fabrikantnummer: 05022741001 | EAN: 4013288183965
Het productnummer van de fabrikant is 05022741001. Het EAN nummer is 4013288183965. Het interne artikelnummer is 23326138.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
3165 i PZ VDE Pozidriv Schroevendra
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Model | Recht |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Grootte | 2 |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Oppervlaktebehandeling kling | Overig |
| Gewicht | 87.57 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 3165 i/6 VDE Schroevendraaierset, R 3165 I/6 vde schroevendraaierset, RVS + houder, 6-delig
Artikelnummer: 23326140
Fabrikantnummer: 05022745001
Artikelnummer: 23326138
Fabrikantnummer: 05022741001