Wera 334 SB Sleuf schroevendraaier, Gara 334 SB sleuf schroevendraaier, garage kling, 1.2 X 6.5 X 150 MM - 05100030001
Artikelnummer: 23327257 | Fabrikantnummer: 05100030001 | EAN: 4013288181411
Het productnummer van de fabrikant is 05100030001. Het EAN nummer is 4013288181411. Het interne artikelnummer is 23327257.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
334 SB Sleuf schroevendraaier, Gara
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Gewicht | 108 g |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Totale lengte | 255 mm |
| Klinglengte | 150 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 1.2 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 6.5 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 334 Sleuf schroevendraaier, Garage 334 Sleuf schroevendraaier, garage kling, 1.2 X 6.5 X 150 MM
Artikelnummer: 23327343
Fabrikantnummer: 05110010001
Artikelnummer: 23327257
Fabrikantnummer: 05100030001