Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 0.6x3.5x75 MM - 05007670001
Artikelnummer: 23325906 | Fabrikantnummer: 05007670001 | EAN: 4013288108036
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
334 SK Sleuf schroevendraaier, Zeskant Sleutel Kling, 0.6x3.5x75 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05007670001. Het EAN nummer is 4013288108036. Het interne artikelnummer is 23325906.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Kling: Zeskant, sleutelhulp vanaf 0,8 x 4,5 Uitvoering: Nicromat, Lasertip-punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Met Take it easy tool finder: kleurcodering op profiel (geel = sleuf) en maa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 230 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.6 mm |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Klinglengte | 75 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Klingdiameter | 3.5 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Uitvoering schacht | Zeskant (hexagonaal) |
| Klingbreedte | 3.5 mm |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 4 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 34.7 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 0.6x3.5x75 MM
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Artikelnummer: 23325916
Fabrikantnummer: 05007681001
Huidige product
Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 0.6x3.5x75 MM
Artikelnummer: 23325906
Fabrikantnummer: 05007670001