Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 0.8 X 4 X 90 MM - 05007671001
Artikelnummer: 23325907 | Fabrikantnummer: 05007671001 | EAN: 4013288108043
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
334 SK Sleuf schroevendraaier, Zeskant Sleutel Kling, 0.8 x 4 x 90 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05007671001. Het EAN nummer is 4013288108043. Het interne artikelnummer is 23325907.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Kling: Zeskant, sleutelhulp vanaf 0,8 x 4,5 Uitvoering: Nicromat, Lasertip-punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Met Take it easy tool finder: kleurcodering op profiel (geel = sleuf) en maa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Totale lengte | 171 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 90 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Zeskant (hexagonaal) |
| Gewicht | 36 g |
| Klingbreedte | 4 mm |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 4 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 0.8 X 4 X 90 MM
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Artikelnummer: 23325916
Fabrikantnummer: 05007681001
Huidige product
Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 0.8 X 4 X 90 MM
Artikelnummer: 23325907
Fabrikantnummer: 05007671001