Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 1.2x6.5x125 MM - 05007674001
Artikelnummer: 23325911 | Fabrikantnummer: 05007674001 | EAN: 4013288108074
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
334 SK Sleuf schroevendraaier, Zeskant Sleutel Kling, 1.2x6.5x125 mm
Het productnummer van de fabrikant is 05007674001. Het EAN nummer is 4013288108074. Het interne artikelnummer is 23325911.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Kling: Zeskant, sleutelhulp vanaf 0,8 x 4,5 Uitvoering: Nicromat, Lasertip-punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Met Take it easy tool finder: kleurcodering op profiel (geel = sleuf) en maa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 230 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 1.2 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Klinglengte | 125 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Zeskant (hexagonaal) |
| Uitvoering schacht | Zeskant (hexagonaal) |
| Klingdiameter | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 10 mm |
| Klingbreedte | 6.5 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 104.56 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 1.2x6.5x125 MM
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Wera 334/355 SK/6 Schroevendraaierset Kr 334/355 SK/6, 6-delig
Artikelnummer: 23325916
Fabrikantnummer: 05007681001
Huidige product
Wera 334 SK Sleuf schroevendraaier, Zesk 334 SK sleuf schroevendraaier, zeskant sleutel kling, 1.2x6.5x125 MM
Artikelnummer: 23325911
Fabrikantnummer: 05007674001