Wera 335 SB Sleuf schroevendraaier, Elec 335 SB sleuf schroevendraaier, electriciën kling, 0.8 X 4 X 100 MM - 05100043001
Artikelnummer: 23327263 | Fabrikantnummer: 05100043001 | EAN: 4013288181251
Het productnummer van de fabrikant is 05100043001. Het EAN nummer is 4013288181251. Het interne artikelnummer is 23327263.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
335 SB Sleuf schroevendraaier, Elec
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 198 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Gewicht | 61 g |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 4 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera SLFSCHRFDR335 0.8X4.0X100
Artikelnummer: 21240563
Fabrikantnummer: 05110004001
Artikelnummer: 23327263
Fabrikantnummer: 05100043001