Wera SLFSCHRFDR 335 0.4X2.5X75 - 05008007001
Artikelnummer: 21240425 | Fabrikantnummer: 05008007001 | EAN: 4013288003249
Omschrijving
Wera sleufschroevendraaier recht, klinglengte 75mm, totale lengte 145mm, bledbreedte 2.5mm, greepuitvoering 2-componenten, bleddikte 0.4mm, precisie-uitvoering, greep kunststof, klingdiameter 2.5mm, gewicht 16.7g, uitvoering schacht rond, met afrolbeveiliging
Het productnummer van de fabrikant is 05008007001. Het EAN nummer is 4013288003249. Het interne artikelnummer is 21240425.
Aanvullende informatie
Toepassing: Sleufschroeven Kling: Nicromat, Lasertip-punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Met Take it easy tool finder: kleurcodering op profiel (geel = sleuf) en maatcode.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
335 Sleuf schroevendraaier, Electri
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 145 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Klinglengte | 75 mm |
| Bleddikte | 0.4 mm |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Klingdiameter | 2.5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 2.5 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 16.7 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Huidige product