Wera SLFSCHRFDR 335 0.5X3.0X80 - 05110001001
Artikelnummer: 21240487 | Fabrikantnummer: 05110001001 | EAN: 4013288003256
Het productnummer van de fabrikant is 05110001001. Het EAN nummer is 4013288003256. Het interne artikelnummer is 21240487.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
335 Sleuf schroevendraaier, Electri
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Totale lengte | 161 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.5 mm |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 3 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 27.85 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera 334/6 Schroevendraaierset Kraftform 334/6 schroevendraaierset kraftform plus lasertip + houder, 6-delig
Artikelnummer: 23327334
Fabrikantnummer: 05105650001
Wera 334/355/6 Schroevendraaierset Kraft 334/355/6 rack, 6-delig
Artikelnummer: 23327337
Fabrikantnummer: 05105656001