Wera 350 PH SB Phillips Schroevendraaier 350 PH SB phillips schroevendraaier, PH 1 X 80 MM - 05100051001
Artikelnummer: 23327264 | Fabrikantnummer: 05100051001 | EAN: 4013288181336
Het productnummer van de fabrikant is 05100051001. Het EAN nummer is 4013288181336. Het interne artikelnummer is 23327264.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
350 PH SB Phillips Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Totale lengte | 178 mm |
| Kleminrichting | Nee |
| Klinglengte | 80 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Grootte | 1 |
| Gewicht | 63 g |
| Klingdiameter | 4.5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera KRSKPSCHRFDR 350 PH 1X80
Artikelnummer: 21240435
Fabrikantnummer: 05008710001
Artikelnummer: 23327264
Fabrikantnummer: 05100051001