Wera KRSKPSCHRFDR 350 PH 0X60 - 05008705001
Artikelnummer: 21240566 | Fabrikantnummer: 05008705001 | EAN: 4013288003591
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera kruiskopschroevendraaier recht, klinglengte 60mm, aandraaivoorziening phillips, totale lengte 141mm, greepuitvoering 2-componenten, precisie-uitvoering, greep overig, kling overig, oppervlaktebescherming kling overig, met afrolbeveiliging, klingdiameter 3mm, gewicht 27.5g,
Het productnummer van de fabrikant is 05008705001. Het EAN nummer is 4013288003591. Het interne artikelnummer is 21240566.
Aanvullende informatie
Toepassing: Kruiskopschroeven Phillips Kling: Rond Uitvoering: Nicromat, Lasertip-punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Met Take it easy tool finder: kleurcodering op profiel (rood = Phillips) en maatcode.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
350 PH Phillips Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 141 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Klinglengte | 60 mm |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Gewicht | 27.5 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera KRSKPSCHRFDR 350 PH 0X60
Wera KRUISKOPS SB PH0X60MM
Wera KRUISKOPS SB PH0X60MM
Wera KRUISKOPS SB PH0X60MM
Artikelnummer: 23327261
Fabrikantnummer: 05100050001
Huidige product