Wera KRSKPSCHRFDR 350 PH 2X300 - 05008730001
Artikelnummer: 21240575 | Fabrikantnummer: 05008730001 | EAN: 4013288003652
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera kruiskopschroevendraaier recht, klinglengte 300mm, aandraaivoorziening phillips, totale lengte 405mm, grootte 2, greepuitvoering 2-componenten, precisie-uitvoering, greep overig, kling overig, oppervlaktebescherming kling overig, met afrolbeveiliging, klingdiameter 6mm, gewicht 129g,
Het productnummer van de fabrikant is 05008730001. Het EAN nummer is 4013288003652. Het interne artikelnummer is 21240575.
Aanvullende informatie
Toepassing: Kruiskopschroeven Phillips Kling: Rond Uitvoering: Nicromat, Lasertip-punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep. Met Take it easy tool finder: kleurcodering op profiel (rood = Phillips) en maatcode.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
350 PH Phillips Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Grootte | 2 |
| Gewicht | 129 g |
| Klinglengte | 300 mm |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Totale lengte | 405 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera KRSKPSCHRFDR 350 PH 2X300
Wera 335/350/355/3 Schroevendraaierset K 335/350/355/3, 3-delig
Wera 335/350/355/3 Schroevendraaierset K 335/350/355/3, 3-delig
Wera 335/350/355/3 Schroevendraaierset K 335/350/355/3, 3-delig
Artikelnummer: 23327664
Fabrikantnummer: 05347735002
Huidige product