Wera 352 Binnenzeskant Kogelkop Schroeve 352 Binnenzeskant kogelkop schroevendraaier, 2 X 100 MM - 05022800001
Artikelnummer: 23326142 | Fabrikantnummer: 05022800001 | EAN: 4013288003751
Het productnummer van de fabrikant is 05022800001. Het EAN nummer is 4013288003751. Het interne artikelnummer is 23326142.
| Klasse |
Binnenzeskantschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
352 Binnenzeskant Kogelkop Schroeve
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 170 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Sleutelwijdte | 2 mm |
| Klinglengte | 100 mm |
| Met kogelkop | Ja |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 23326142
Fabrikantnummer: 05022800001