Wera 352 Binnenzeskant Kogelkop Schroeve 352 Binnenzeskant kogelkop schroevendraaier, 4 X 100 MM - 05022810001
Artikelnummer: 23326143 | Fabrikantnummer: 05022810001 | EAN: 4013288003782
Het productnummer van de fabrikant is 05022810001. Het EAN nummer is 4013288003782. Het interne artikelnummer is 23326143.
| Klasse |
Binnenzeskantschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
352 Binnenzeskant Kogelkop Schroeve
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 198 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Klinglengte | 100 mm |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Met kogelkop | Ja |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 23326143
Fabrikantnummer: 05022810001