Wera 352 Binnenzeskant Kogelkop Schroeve 352 Binnenzeskant kogelkop schroevendraaier, 5 X 100 MM - 05022815001
Artikelnummer: 23326144 | Fabrikantnummer: 05022815001 | EAN: 4013288003799
Het productnummer van de fabrikant is 05022815001. Het EAN nummer is 4013288003799. Het interne artikelnummer is 23326144.
| Klasse |
Binnenzeskantschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
352 Binnenzeskant Kogelkop Schroeve
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Klinglengte | 100 mm |
| Met kogelkop | Ja |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 23326144
Fabrikantnummer: 05022815001