Wera 354 Binnenzeskant Schroevendraaier 354 Binnenzeskant schroevendraaier, 3 X 75 MM - 05023110001
Artikelnummer: 23326158 | Fabrikantnummer: 05023110001 | EAN: 4013288003966
Het productnummer van de fabrikant is 05023110001. Het EAN nummer is 4013288003966. Het interne artikelnummer is 23326158.
| Klasse |
Binnenzeskantschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
354 Binnenzeskant Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Totale lengte | 156 mm |
| Sleutelwijdte | 3 mm |
| Klinglengte | 75 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Met kogelkop | Nee |
| Kap draaibaar | Nee |
| Categorieën | Gereedschap |
Artikelnummer: 23326158
Fabrikantnummer: 05023110001