Wera 355 PZ SB Pozidriv Schroevendraaier 355 PZ SB pozidriv schroevendraaier, PZ 0 X 60 MM - 05100055001
Artikelnummer: 23327265 | Fabrikantnummer: 05100055001 | EAN: 4013288181282
Het productnummer van de fabrikant is 05100055001. Het EAN nummer is 4013288181282. Het interne artikelnummer is 23327265.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
355 PZ SB Pozidriv Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 141 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Model | Recht |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Kleminrichting | Nee |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant over de gehele kling | Nee |
| Aandrijfvierkant/-zeskant | Geen |
| Klinglengte | 60 mm |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Gewicht | 36 g |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met slagkap | Nee |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |
Wera KRSKPSCHRFDR 355 PZ 0X60
Artikelnummer: 21240420
Fabrikantnummer: 05009305001
Artikelnummer: 23327265
Fabrikantnummer: 05100055001