Wera 367 SB TORX® Schroevendraaier 367 SB torx schroevendraaier, TX 15 X 80 MM - 05100061001
Artikelnummer: 23327269 | Fabrikantnummer: 05100061001 | EAN: 4013288181367
Het productnummer van de fabrikant is 05100061001. Het EAN nummer is 4013288181367. Het interne artikelnummer is 23327269.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 SB TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Gewicht | 59 g |
| Totale lengte | 178 mm |
| Klinglengte | 80 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 15 |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera TORXSCHR DR TX 15X80
Artikelnummer: 21239981
Fabrikantnummer: 05028008001
Artikelnummer: 23327269
Fabrikantnummer: 05100061001