Wera 367 SB TORX® Schroevendraaier 367 SB torx schroevendraaier, TX 20 X 100 MM - 05100062001
Artikelnummer: 23327270 | Fabrikantnummer: 05100062001 | EAN: 4013288181374
Het productnummer van de fabrikant is 05100062001. Het EAN nummer is 4013288181374. Het interne artikelnummer is 23327270.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 SB TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 198 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Gewicht | 65 g |
| Klinglengte | 100 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 20 |
| Klingdiameter | 4.5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera TORXSCHR DR TX 20X100
Artikelnummer: 21240005
Fabrikantnummer: 05028010001
Artikelnummer: 23327270
Fabrikantnummer: 05100062001