Wera 367 SB TORX® Schroevendraaier 367 SB torx schroevendraaier, TX 25 X 100 MM - 05100063001
Artikelnummer: 23327272 | Fabrikantnummer: 05100063001 | EAN: 4013288181381
Het productnummer van de fabrikant is 05100063001. Het EAN nummer is 4013288181381. Het interne artikelnummer is 23327272.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 SB TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 100 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 25 |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 84 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera TORXSCHR DR TX 25X100
Artikelnummer: 21240007
Fabrikantnummer: 05028012001
Artikelnummer: 23327272
Fabrikantnummer: 05100063001