Wera 367 SB TORX® Schroevendraaier 367 SB torx schroevendraaier, TX 30 X 115 MM - 05100064001
Artikelnummer: 23327271 | Fabrikantnummer: 05100064001 | EAN: 4013288181398
Het productnummer van de fabrikant is 05100064001. Het EAN nummer is 4013288181398. Het interne artikelnummer is 23327271.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 SB TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Gewicht | 98 g |
| Totale lengte | 220 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 30 |
| Klinglengte | 115 mm |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera TORXSCHR DR TX 30X115
Artikelnummer: 21239957
Fabrikantnummer: 05028015001
Artikelnummer: 23327271
Fabrikantnummer: 05100064001