Wera 367 TORX® HF Schroevendraaier met v 367 Torx HF schroevendraaier met vasthoudfunctie, TX 30 X 300 MM - 05028073001
Artikelnummer: 23326238 | Fabrikantnummer: 05028073001 | EAN: 4013288138385
Het productnummer van de fabrikant is 05028073001. Het EAN nummer is 4013288138385. Het interne artikelnummer is 23326238.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® HF Schroevendraaier met v
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 30 |
| Klinglengte | 300 mm |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Totale lengte | 405 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 129.8 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 367/4 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/4 torx HF extra lang, 4-delig
Artikelnummer: 23326239
Fabrikantnummer: 05028074001
Artikelnummer: 23326238
Fabrikantnummer: 05028073001