Wera TORXSCHR DR TX 15X80 TPR - 05138261001
Artikelnummer: 21239986 | Fabrikantnummer: 05138261001 | EAN: 4013288025876
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 15, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 80mm, totale lengte 178mm, met boring, met afrolbeveiliging, klingdiameter 4mm, uitvoering schacht rond, gewicht 52.28g
Het productnummer van de fabrikant is 05138261001. Het EAN nummer is 4013288025876. Het interne artikelnummer is 21239986.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven met veiligheidsstift (BO = Boring) Kling: Rond Uitvoering: Met boring in TORX® profiel, nicromat, Black Point punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® BO Schroevendraaier met B
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Totale lengte | 178 mm |
| Klinglengte | 80 mm |
| Grootte (TX) | 15 |
| Met boring | Ja |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 52.28 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHR DR TX 15X80 TPR
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Artikelnummer: 21339248
Fabrikantnummer: 05138250001
Huidige product