Wera TORXSCHR DR TX 25X100 TPR - 05138263001
Artikelnummer: 21239984 | Fabrikantnummer: 05138263001 | EAN: 4013288025890
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 25, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 100mm, totale lengte 205mm, met boring, met afrolbeveiliging, klingdiameter 5mm, uitvoering schacht rond, gewicht 78g
Het productnummer van de fabrikant is 05138263001. Het EAN nummer is 4013288025890. Het interne artikelnummer is 21239984.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven met veiligheidsstift (BO = Boring) Kling: Rond Uitvoering: Met boring in TORX® profiel, nicromat, Black Point punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® BO Schroevendraaier met B
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 100 mm |
| Grootte (TX) | 25 |
| Met boring | Ja |
| Gewicht | 78 g |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHR DR TX 25X100 TPR
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Artikelnummer: 21339248
Fabrikantnummer: 05138250001
Huidige product