Wera TORXSCHR DR TX 30X115 TPR - 05138265001
Artikelnummer: 21240055 | Fabrikantnummer: 05138265001 | EAN: 4013288025913
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 30, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 115mm, totale lengte 220mm, met boring, met afrolbeveiliging, klingdiameter 6mm, uitvoering schacht rond, gewicht 90.5g
Het productnummer van de fabrikant is 05138265001. Het EAN nummer is 4013288025913. Het interne artikelnummer is 21240055.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven met veiligheidsstift (BO = Boring) Kling: Rond Uitvoering: Met boring in TORX® profiel, nicromat, Black Point punt Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® BO Schroevendraaier met B
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Totale lengte | 220 mm |
| Grootte (TX) | 30 |
| Met boring | Ja |
| Klinglengte | 115 mm |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 90.5 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHR DR TX 30X115 TPR
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Wera 367/6 TORX BO SCHRFDRST6D
Artikelnummer: 21339248
Fabrikantnummer: 05138250001
Huidige product