Wera TORXSCHR DR TX 10 HOLD - 05028050001
Artikelnummer: 21239963 | Fabrikantnummer: 05028050001 | EAN: 4013288100696
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 10, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 80mm, totale lengte 161mm, met afrolbeveiliging, klingdiameter 4mm, uitvoering schacht rond, gewicht 33.55g
Het productnummer van de fabrikant is 05028050001. Het EAN nummer is 4013288100696. Het interne artikelnummer is 21239963.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven Kling: Rond Uitvoering: Met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven volgens specificatie Acument Intellectual Properties, nicromat Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® HF Schroevendraaier met v
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Totale lengte | 161 mm |
| Klinglengte | 80 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 10 |
| Klingdiameter | 4 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 33.55 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHR DR TX 10 HOLD
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Artikelnummer: 23326235
Fabrikantnummer: 05028059001
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Artikelnummer: 23327624
Fabrikantnummer: 05223161001
Huidige product