Wera TORXSCHR DR TX 40 HOLD - 05028056001
Artikelnummer: 21240012 | Fabrikantnummer: 05028056001 | EAN: 4013288100757
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 40, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 130mm, totale lengte 242mm, met afrolbeveiliging, klingdiameter 7mm, uitvoering schacht rond, gewicht 128.75g
Het productnummer van de fabrikant is 05028056001. Het EAN nummer is 4013288100757. Het interne artikelnummer is 21240012.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven Kling: Rond Uitvoering: Met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven volgens specificatie Acument Intellectual Properties, nicromat Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® HF Schroevendraaier met v
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 130 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 40 |
| Klingdiameter | 7 mm |
| Totale lengte | 242 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 128.75 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHR DR TX 40 HOLD
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Artikelnummer: 23326235
Fabrikantnummer: 05028059001
Huidige product