Wera TORXSCHRDR TX 20X100 HOLD - 05028052001
Artikelnummer: 21240046 | Fabrikantnummer: 05028052001 | EAN: 4013288100719
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 20, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 100mm, totale lengte 198mm, met afrolbeveiliging, klingdiameter 4.5mm, uitvoering schacht rond, gewicht 57.8g
Het productnummer van de fabrikant is 05028052001. Het EAN nummer is 4013288100719. Het interne artikelnummer is 21240046.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven Kling: Rond Uitvoering: Met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven volgens specificatie Acument Intellectual Properties, nicromat Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® HF Schroevendraaier met v
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 198 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 100 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 20 |
| Klingdiameter | 4.5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 57.8 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHRDR TX 20X100 HOLD
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Artikelnummer: 23326235
Fabrikantnummer: 05028059001
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Artikelnummer: 23327624
Fabrikantnummer: 05223161001
Huidige product