Wera TORXSCHR DR TX 30X115 HD - 05028055001
Artikelnummer: 21239952 | Fabrikantnummer: 05028055001 | EAN: 4013288100740
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wera torxschroevendraaier, grootte (TX) 30, greepuitvoering 2-componenten, klinglengte 115mm, totale lengte 220mm, met afrolbeveiliging, klingdiameter 6mm, uitvoering schacht rond, gewicht 88.8g
Het productnummer van de fabrikant is 05028055001. Het EAN nummer is 4013288100740. Het interne artikelnummer is 21239952.
Aanvullende informatie
Toepassing: TORX® schroeven Kling: Rond Uitvoering: Met vasthoudfunctie voor TORX® schroeven volgens specificatie Acument Intellectual Properties, nicromat Greep: Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® HF Schroevendraaier met v
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Totale lengte | 220 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 30 |
| Klinglengte | 115 mm |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 88.8 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Wera TORXSCHR DR TX 30X115 HD
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Wera 367/6 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/6 torx HF, 6-delig
Artikelnummer: 23326235
Fabrikantnummer: 05028059001
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Wera 367/7 TORX® HF Kraftform Plus Schro 367/7 torx HF, 7-delig
Artikelnummer: 23327624
Fabrikantnummer: 05223161001
Huidige product