Wera TORXSCHR DR TX 40X130 - 05028020001
Artikelnummer: 21240023 | Fabrikantnummer: 05028020001 | EAN: 4013288004284
Het productnummer van de fabrikant is 05028020001. Het EAN nummer is 4013288004284. Het interne artikelnummer is 21240023.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
367 TORX® Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 130 mm |
| Met boring | Nee |
| Grootte (TX) | 40 |
| Klingdiameter | 7 mm |
| Totale lengte | 242 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 128.6 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 367/6 SCHRFDR ST 6DLG
Artikelnummer: 21339215
Fabrikantnummer: 05028062001