Wera DOPSCHR DR 13.0X80 - 05029466001
Artikelnummer: 21239971 | Fabrikantnummer: 05029466001 | EAN: 4013288108357
Het productnummer van de fabrikant is 05029466001. Het EAN nummer is 4013288108357. Het interne artikelnummer is 21239971.
| Klasse |
Dopsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
395 Dopschroevendraaier Holle Schac
Toon alle producten in deze serie |
| Flexibel | Nee |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Mesvorm | Rond |
| Magnetisch | Nee |
| Klinglengte | 90 mm |
| Totale lengte | 202 mm |
| Sleuteldiepte | 90 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Model | Handvat |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera 395 HO/7 SM MOERSLTLST 7D
Artikelnummer: 21339156
Fabrikantnummer: 05029510001
Wera KRAFTFORM KOMPAKT SH 2
Artikelnummer: 21634782
Fabrikantnummer: 05136026001