Wera DOPSCHR DR 3/16 INCHX70 - 05029501001
Artikelnummer: 21239959 | Fabrikantnummer: 05029501001 | EAN: 4013288110503
Omschrijving
Wera dopschroevendraaier handvat, sleutelwijdte 4.76mm, geschikt voor zeskantbouten, klinglengte 90mm, greep overig, met afrolbeveiliging, sleuteldiepte 90mm, totale lengte 168mm, mesvorm rond
Het productnummer van de fabrikant is 05029501001. Het EAN nummer is 4013288110503. Het interne artikelnummer is 21239959.
Aanvullende informatie
Toepassing: Buitenzeskant-schroeven Kling: Rond Greep Kraftform met beveiliging tegen wegrollen, meercomponenten greep TIP: De holle vorm zorgt voor het vastzetten of losmaken van schroeven op lange bouten evenals het losmaken van vastzittende schroeven
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wera
Specificaties
| Klasse |
Dopsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
395 Dopschroevendraaier Holle Schac
Toon alle producten in deze serie |
| Flexibel | Nee |
| Geschikt voor zeskantbouten | Ja |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Totale lengte | 188 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Mesvorm | Rond |
| Magnetisch | Nee |
| Klinglengte | 90 mm |
| Sleuteldiepte | 90 mm |
| Sleutelwijdte | 4.76 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Model | Handvat |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product