Wera 6001 Joker Switch Steek- en ringrat 6001 Joker switch steek- en ringratelsleutel, omschakelbaar, 10x159 MM - 05020065001
Artikelnummer: 23325976 | Fabrikantnummer: 05020065001 | EAN: 4013288183903
Het productnummer van de fabrikant is 05020065001. Het EAN nummer is 4013288183903. Het interne artikelnummer is 23325976.
| Klasse |
Ringsteeksleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6001 Joker Switch Steek- en ringrat
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor wringstaaf | Nee |
| Met wringstaaf | Nee |
| Lengte | 159 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Gewicht | 92 g |
| Gebogen | Ja |
| Sleutelwijdte steek | 10 mm |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel | 10 mm |
| Rateluitvoering | Ja |
| Kophoogte dop/ring/ratel | 7.5 mm |
| Kophoogte steek | 5.5 mm |
| Kopbreedte steek | 23 mm |
| Kopbreedte dop/ring/ratel | 21.5 mm |
| Sleutelwijdte steek (inch) | Overig |
| Sleutelwijdte dop/ring/ratel (inch) | Overig |
| Categorieën | Gereedschap |
Wera KRAFTFORM KOMPAKT SH 2
Artikelnummer: 21634782
Fabrikantnummer: 05136026001
Artikelnummer: 23325976
Fabrikantnummer: 05020065001