Wera 6004JKR L STKSLT16-19X224 - 05020101001
Artikelnummer: 23244548 | Fabrikantnummer: 05020101001 | EAN: 4013288214706
Het productnummer van de fabrikant is 05020101001. Het EAN nummer is 4013288214706. Het interne artikelnummer is 23244548.
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker L Zelfinstellend steeksl
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 224 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Max. sleutelwijdte | 19 mm |
| Gewicht | 364 g |
| Bekhoek | 30 ° |
| Schaal | 16 - 19 mm |
| Categorieën | Gereedschap |