Wera 6004JKR S STKSLT10-13X154 - 05020100001
Artikelnummer: 23244547 | Fabrikantnummer: 05020100001 | EAN: 4013288211729
Het productnummer van de fabrikant is 05020100001. Het EAN nummer is 4013288211729. Het interne artikelnummer is 23244547.
| Klasse |
Schroefsleutel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wera
Toon alle producten van Wera |
| Serie |
6004 Joker S Zelfinstellend steeksl
Toon alle producten in deze serie |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 154 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| VDE getest | Nee |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Gewicht | 132 g |
| Max. sleutelwijdte | 13 mm |
| Bekhoek | 30 ° |
| Schaal | 10 - 13 mm |
| Categorieën | Gereedschap |